O firmie

O firmie

 

Firma InstalSAND w Sandomierzu powstała w 2006 roku Początkowo firma zajmowała się projektowaniem montażem, wymianą oraz konserwacją szeroko rozumianych instalacji sanitarnych. W miarę rosnących zapotrzebowań naszych klientów poszerzaliśmy zakres wykonywanych robót o roboty budowlane, w szczególności wykończeniowe o podwyższonym standardzie, instalacje przemysłowe, instalacje elektryczne, instalacje teletechniczne oraz instalacje z grupy HVAC.

Od 2009 roku zakres robót został poszerzony o generalne wykonawstwo nowych obiektów budowlanych w pełnym wymiarze –  od chwili przejęcia terenu budowy do momentu przekazania Inwestorowi obiektu  oddanego do użytkowania.

Specjalizacja w zakresie generalnego wykonawstwa pozwala firmie na wykorzystanie swoich największych atutów, którymi są wysokie kompetencje i wieloletnie doświadczenia zespołu w realizacji skomplikowanych
projektów budowlanych i instalacyjnych. Zasięg firmy obejmuje całe terytorium RP oraz terytorium UE.

Jako generalny wykonawca w szczególny sposób wymaga zaufania. Jesteśmy świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności wobec klientów, którzy mają prawo oczekiwać od nas najwyższej jakości usług i bezpieczeństwa współpracy. Zadania realizujemy kompleksowo, jesteśmy przy tym elastyczni i rzetelni. Stosujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały i urządzenia.

Współpracę z dostawcami i odbiorcami opieramy na zdrowych zasadach biznesowych, gdyż mamy świadomość, że poruszamy się w jednym ośrodku wzajemnych zależności.

W roku 2015 firma zmienia nazwę z InstalSand na Instalbud NS Sp. z o.o.

Od 2015 roku Spółka może pochwalić się owocną współpracą m. in. z firmą Konspol Holding Sp. z o.o. dla której była generalnym wykonawcą obiektów takich jak magazyn kartonów i opakowań,  czy przebudowa hali Iszida.